Köpek Çiftliği

Köpek Çiftliği

Köpek sahibi olmayanların asla akıl sır erdiremediği bir sevgidir köpek sevgisi. Sırf köpeğiniz rahat olsun diye düzeninizi, işinizi, arabanızı hatta evinizi değiştirirsiniz ve ona sizin kadar iyi başka kimsenin bakamayacağını düşünürsünüz. Sırf bu sebepten, tatile gitmek bile içinizde bir sıkıntı oluşturur. Yazlığınız varsa götürmeyi düşünebilirsiniz ama yazlığınız yoksa, çoğu otel köpek kabul etmediği için köpeğinizi nereye bırakacağınızı düşünürsünüz. Bir tanıdığınıza bırakmak istersiniz iyi bakıldığından emin olmak için ama köpeğin sorumluluğu büyüktür ve en yakınınıza bile sormaya çekinirsiniz.
İşte bu sırada biz devreye gireriz.
Siz tatile çıktığınızda, şehir yaşamından uzak, doğanın göbeğindeki çiftliğimiz, köpeğiniz için de bir tatil köyü olacaktır.
En büyük ırk için bile uygun, 7m2’lik, yarısı iç mekan, yarısı dış mekan olan odasında uyanan köpeğiniz, kahvaltısını yaptıktan sonra kendine özel olarak ayrılmış havalandırma alanında vakit geçirir. Gün içinde, odasında açık alanda mı kapalı alanda mı duracağı tamamen köpeğinizin isteğine bağlıdır ki zaten köpeğiniz günün büyük bir bölümünü odasının dışında; havalandırma alanlarında ve arazide gezerek geçirir. Köpeğiniz akşam mamasından sonra odasına döndüğünde minik bir ödül bisküvisiyle karşılaşır ve onu yerken bir yandan da günün yorgunluğunu atar. Kışın odasının dış bölmesi soğuktan dolayı kapatılır ve içeride ısıtma sistemi çalıştırılır. Bu, kış günlerinde köpeğinizin ‘hayır’ demeyeceği bir hizmettir.
Şehir hayatında yaşayan köpekler için kaçırılmaz bir fırsat olan, arazide gezmeler sırasında, köpeğiniz çiftliğimize ait oyuncaklardan istediğiyle oynama şansına sahiptir. Eğitmenlerimiz kontrolünde yapılan bu gezmeler sırasında köpeğiniz, doğanın ve rahatça koşmanın tadını sonuna kadar çıkarır.
Konusunda uzman personelimizin gözü gün boyu köpeklerinin üzerindedir. Her köpeğin günlük sağlık kontrolleri yapılır ve herhangi bir rahatsızlık gözlendiğinde devreye veterinerimiz girer.
Veterinerimiz ayrıca, sağlık karnelerine bakarak rutin aşılamaları da takip eder ve köpek sahibine haber vererek zamanı gelmiş aşılamaları da yapar.
Köpeğinizin durumunu merak ederseniz hiç çekinmeyin, çiftliğimize ait telefonlardan 7/24 arayabilir, köpeğinizle ilgili bilgi edinebilirsiniz.
Köpeğinizi yıkama da zorluk mu çekiyorsunuz? Sorun yok, bir gün öncesinden haber vererek köpeğinizin evine tertemiz şampuan kokularıyla gitmesini de talep edebilirsiniz.
Eğer köpeğinizi bize bırakacak ya da alacak zamanınız yoksa ‘pet taxi’ hizmetimize önceden rezervasyon yapmanız yeterli. Köpeğiniz istediğiniz zaman, istediğiniz yerden alınır ya da istediğinizi yere bırakılır.
Giderken köpeğinizin herhangi bir eksiği varsa ya da burada oynadığı oyuncaklara sahip olmak isterseniz petshop’umuzu ziyaret edebilir, ya da küçük bir eve dönüş hediyesi ile onu mutlu edebilirsiniz.

Irish gambling website www.cbetting.co.uk Coral super bonus.

© 2014 Kopek Çiftliği : Vonjuliet. All Rights Reserved.