Köpek Pansiyonu

Köpek Pansiyonu

köpek-Pansiyonu

Project Description:

Pansiyon

Köpek pansiyonumuz, misafirlerimizin ihtiyacı olan her şey düşünülerek hazırlandı. 40.000 m2’lik alan üzerine kurulan tesiste her köpek için 7 m2’lik ferah odalar oluşturuldu. Sürekli dezenfekte edilerek temizliği sağlanan sağlıklı ve güvenli odaların yeterince güneş almasına ve köpeğin ihtiyaç duyduğunda gölgede kalabileceği alanlar oluşturulmasına dikkat edildi. 3,5 m2’lik kapalı odalar ise gece konaklamaya uygun alanlar olarak tasarlandı. Tesisimizde köpeğinizin gün boyu dışarda kalabileceği 12 m2’lik geniş havalandırmaya ek olarak, gün içinde çok geniş alanlarda oyun oynama ve havalandırma imkanı sağlayan dış mekan bulunuyor. Ayrıca havalandırma sonrası hoş bir sürpriz olarak ödül mamaları köpeğinizi bekliyor.

 

Köpeklerin odalarının hemen yanında veteriner odası bulunuyor. Sürekli veteriner kontrolü altında bulunan köpeğinizin yıkanması ve bakımı (tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği, diş bakımı, kuaför) köpeklerle yaşamayı iş olarak görmek yerine bunu yaşam felsefesi edinmiş sevgi dolu personelimiz tarafından yapılıyor. Pansiyonda kaldığı süre içerisinde eğitim tekrarları da yapılan köpekler, daha hızlı sonuçlara ulaşabiliyor.

 

Tüm bunlardan faydalanmak üzere pansiyonumuza gelecek köpeğinizin ulaşımı için servislerimizden yararlanabilirsiniz.© 2014 Kopek Çiftliği : Vonjuliet. All Rights Reserved.